Hana Repková - LOTOS
Brožíkova 435, 53009 Pardubice
tel. 737 113 564
Předprodej právě zahájen. Řecko plné slunce, Lázně Bojnice speciál +55, Turčianské Teplice pro odpočinek a regeneraci

Rezervace

JAK REZERVOVAT

Pokud máte zájem o naši nabídku a vybrali jste si nějaký z našich zájezdů, kontaktujte nás:

tel:  737113564 - nonstop

email:  ck.lotos@seznam.cz

 

Případně můžete vyplnit smlouvu na našich stránkách www.cklotos.cz Velmi rádi Vám podáme podrobné informace, rádi zodpovíme vaše případné dotazy, popřípadě poradíme s výběrem ubytování , zarezervujeme vám dovolenou a spočítáme cenu zájezdu včetně všech slev .Cestovní smlouvu můžete vyplnik přímo na našich www, popřípadě si ji sami můžete vytisknout z těchto internetových stránek, případně rovnou vyplnit a odeslat.. Platbu dovolené můžete provést zálohově až 3 splátkami, 1500,-Kč na osobu při sepsání smlouvy, doplatek do 50% zbytek doplatku dovolené uhradíte nejpozději do měsíce před odjezdem dovolené a nebo jednou celou částkou. Dovolenou můžete uhradit poštovní poukázkou,  nebo převodem z účtu na náš účet který Vám i s VS sdělíme při objednání zájezdu

UPOZORNĚNÍ

Pokud si chcete vybrat určité  pokoje , či pokoje s klimatizací, či jiné Vámi oblíbené je nutno rezervovat co nejdříve! Pro zajištění určitého místa v autobusu využijte možnost zakoupení místenky za cenu 200Kč/místenka.

Budete-li žádat o změnu účastníka před zájezdem, můžete tak učinit nejpozději 7 dní před odjezdem (rozhoduje den doručení oznámení do CA) s tím, že oznámení musí být písemné, obsahovat údaje potřebné pro účast nového účastníka a jeho prohlášení, že souhlasí s uzavřenou cestovní smlouvou a splňuje podmínky zájezdu . Za změnu účastníka účtujeme paušální částku 500 Kč.

CA může zrušit zájezdy pro malou účast do 30 dní před odjezdem. Minimální počet účastníků zájezdu je 35 osob. CA je oprávněna v případě malé účasti v určitém termínu přesunout klienty na termín jiný. 

odkazy     webdnes.cz
®2009 Hana Repková - LOTOS